Sazejto blog

Zaměření na jeden tým

Moc často se to nestává a moc podobných sázkařů, kteří jsou zaměřeni na jeden určitý tým neexistuje. Před pár týdny mě ovšem napadlo, že něco podobného zkusím, jelikož jsem měl celkem zajímavý rozhovor se známým, který se opravdu věnuje sázení na jeden tým a měl po sobě jdoucích dvanáct výherních tiketů. Jeho částky, které sází raději ani zveřejňovat nebudu, ale celkem obdivuhodně se mi zatočily panenky a z ničeho nic mi do hlavy nalezl brouk, který ne a né pryč.

Ze zajímavého rozhovoru se tedy vyklubalo z mé strany pozvání na kávu a pokračování. Tentokrát jsem měl ovšem můj poznámkový bloček a snad dvě hodiny jsem nepřestal psát.

Začal jsem s tím, že jsem si nevybíral oblíbený nebo nenáviděný tým. Tak by asi většina lidí začala uvažovat, vyberu si tým, kterému fandím a zkusím na něj sázet. Takhle NE a tohle je špatně. Ať už chcete být nestranný, vždy tam je to malé zpětné slovo, které vás zavede do slepé uličky a budete si říkat dnes můj oblíbený tým vyhraje. Začal jsem s tím, že jsem si vybral tým o kterém jsem nevěděl vůbec nic. Veškeré informace jsem začal zjišťovat od nuly a neustále postupoval dál.

Teď se dostáváte do fáze, že tým, který si vyberete a nic o něm nevíte s postupem času a více nabytými znalostmi vás začne fascinovat a začnete ho milovat. Toto také musím zatrhnout. Zůstal jsem imunní vůči emocím k danému klubu a soustředil se pouze na jeho výsledky, hráče, jejich zranění, vedení klubu, spekulace a zákulisní informace. Zkrátka a dobře jsem zjišťoval vše co se dalo a poté jsem informacím dával určitou váhu. Vyhradil jsem si pro tým svůj jeden z flipchartů a průběžně do něj zapisoval týdenní informace.

Po třech týdnech jsem měl konečně pocit, že už mohu s týmem pracovat i ve sportovním sázení. Začalo to celkem slibně a první měsíc jsem se držel na hranici 76% vítězných tiketů. Přišla přestávka od jednoho týmu, přechod opět ke komplexnějšímu sázení. Potom návrat a úspěšnost o 6% níže. Proklínal jsem se, že jsem neudržel pozornost a nesoustředil se na to co mi tak šlo. Jenomže už jsem cítil, že od toho jednoho daného týmu potřebuji chvíli klid, ale takhle to zkrátka nejde. Je to krutý boj, který je potřeba vydržet.

Jaké v tom vidím výhody? Opravdu se dá tím to způsobem celkem dobře profitovat, stojí to stejné množství času jako u komplexního sázení, ale máte možnost se dostat na mnohem zajímavější procenta zisku, jelikož se přece jen soustředíte jen na jeden tým a s ním informace spojené.

Negativa? Hrají se maximálně dva zápasy v týdnu. Nemáte tolik příležitostí sázet a často se stává, že můžete tlačit na pilu, sázet za větší peníze než obvykle a může se to obrátit proti vám.

Zkusím v tomto tempu vydržet ještě několik týdnů a vrátit se s novými postřehy, které jak doufám Vás zaujmou a třeba si z nich i něco vezmete ve svůj prospěch.

3 Odpovědi

  1. KArl

    Nic ve zlém, ale co by měl člověk dělat když tým na který je zaměřený třeba tři měsíce nehraje. To je pak sázkař bez příjmu po takovou dobu? Po tom to článku nad tím docela silně uvažuji, ale toto mě odrazuje.

    1. admin

      Jako už bylo popsáno výše v článku v bodu negativum – je právě to, že těch sázkových příležitostí není mnoho. Každopádně v době volna je potřeba sbírat také informace, ovšem není jich zdaleka tolik, proto je možné se věnovat i jinému týmu, sportu a nebo komplexnějšímu sázení. Můj známí například trpělivě čeká a volný čas věnuje i jiným věcem, které nejsou spojeny se sázením.

Zanechat komentář

4 + 5 =


ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful