Sazejto blog

Z trochu jiného soudku

Od měsíce Září se všichni cítíme mnohem lépe. Může za to především úspěšnost našich tipů. Opravdu se nám daří a projevuje se to i na tom, že jsme se rozhodli udělat opět i něco pro někoho kdo si to velmi zaslouží.

Začalo to všechno v jeden pátek. Pepa vyrazil na rybářské závody dětí, kde se byla podívat i celá jeho rodina na jednoho z potomků. Po těchto závodech se konaly závody i handicapovaných dětí a Pepa si všiml, že ve výsledku bylo připraveno mnohem méně cen pro handicapované děti než pro zdravé děti. Běžel se tedy zeptat pořadatele závodů z jakého důvodu handicapované děti mají mnohem méně cen než-li zdravé děti.

Dostal opravdu neskutečnou odpověď… Prý rybářské značky, prodejny a výrobci nechtějí dát do soutěží handicapovaných dětí tolik cen jako v případě zdravých dětí, jelikož těchto závodů se z pravidla zúčastní mnohem méně rybářů a jsou až po těch normálních závodech a tak tyto děti mají možnost ulovit mnohem méně ryb. Tím pro ně vzniká mnohem méně fotek a také mnohem méně potenciálních zákazníků.

Každopádně jsme se zeptali, kdy budou příští závody a konečně se rozhodli znovu využít peníze z naší Premium sekce. Na příští závody jsme darovali místnímu rybářskému kroužku handicapovaných dětí třicet tisíc korun. Považovali jsme to, jako by každý z nás přispěl deseti tisící s tím rozdílem, že se na tom podílelo mnohem více lidí a to těch lidí, kteří si u nás zakoupili premium členství.

Opravdu mě celá tato situace rozesmutněla. Nedokázal jsem pochopit, jak mohou mít handicapované děti mnohem méně cen než ty zdravé. Když už tak to má být rovnocenné. Jsem rád, že jsme se takhle rozhodli obrátit kartu a už se velmi těším na tyto závody, které se budou pořádat brzy na Jaře. Věřím, že to dětem udělá radost a asi i my se půjdeme podívat jak jim to jde. Tedy pokud se nebude zrovna něco důležitého hrát, co bychom museli bezpodmínečně sledovat.

Těm kteří to dočetli až dokonce se omlouvám, že v dnešním blogovém článku není nic zajímavého okolo sázení, ale zkrátka jsem si tento článek nemohl odpustit a potřeboval jsem napsat jak to vlastně funguje a jakým směrem se dnešní svět ubírá. Snad to bude do budoucna lepší a uvědomíme si, že i v případě, že na tom nemusíme tolik zbohatnout jsou to někdy zkrátka kroky, které by měl každý člověk udělat a pomoci i druhým. Tím myslím především ty dané firmy a výrobce, kteří v handicapovaných dětí nevidí zisk a tak raději peníze investují jen na zdravé děti.

2 Odpovědi

Zanechat komentář

3 + 2 =


ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful