Sazejto blog

Rande s penězi

Určitě už vám teď hlodá v hlavě proč jsem článek nazval rande s penězi. Tento termín mě napadl po velmi úspěšném měsíci. Společně s klukama i s vámi milý uživatele jsme se dostali v měsíci květnu na magickou hranici úspěšnosti 82% výherních tipů.

Všichni jsme zažily neskutečně úspěšný měsíc a já k tomu všemu přidal ještě dva kombinované tikety, které příliš často nevsázím. Jeden z nich mi obzvláště vykouzlil úsměv na tváři, jelikož jeho čistá výhra byla sladkých 113 562Kč.

Zeptal jsem se sám sebe, co teď s vydělanými penězi? Už dlouho uvažuji o nějaké investici a teď vznikla výborná příležitost. Zároveň mi, ale trochu hlas v hlavě našeptává vykašli se na všechno a utíkej si někam užít dovolenou. Vím jakým způsobem trávím dovolenou a vím, že když něco chci tak si to zkrátka pořídím a podobným způsobem jsem peníze nechtěl utratit. Jsem taková černá ovce naší Sazejto trojice. Kluci přemýšlí ekonomicky a stále se snaží do něčeho smysluplně volné peníze vkládat, za to já sbalím kufry a jdu své peníze rozprášit na neskutečně drahou dovolenou z které mám sice krásné fotky, zážitky, ale žádný užitek do budoucna.

Rozhodl jsem se tedy pro jednou udělat výjimku a peníze smysluplně využít. Koupil jsem si byt, který pronajímám mladým studentům. Konečně jsem udělal i nějaký krok, který má smysl a využil své vydělané peníze ze sázení smysluplně. Jsem na sebe hrdý a dokonce jsem dostal pochvalu i od Pepy a Zdenála staršího.

Dokonce jsem zažil také jeden zážitek a to bez dovolené a odcestování do zahraničí. Studenti, kteří se do bytu nastěhovali se mě zeptali, čím se živím. Dlouho jsem váhal jestli jim to říct, ale přece jenom jsem to udělal. Vedli jsme nakonec celkem dlouhý rozhovor, kdy jsem byl obklopen neuvěřitelnou dávkou otázek na které jsem se snažil co možná nejpravdivěji a nejlépe odpovídat. Především jsem chtěl, ale udržet jejich pozornost u školy, jelikož vím, že sázení může být sice koníček, ale pokud vám to přeroste přes hlavu a začnete se o to opravdu zajímat, tak už se přestanete soustředit na věci, které by měly být prioritní. Nechci tím říct, že já jsem udělal chybu a odešel ze školy kvůli sázení, jsem na jednu stranu šťastný, ale na druhou stranu mi trochu chybí to, že nemám vystudovanou vysokou školu a nemohu se tak pyšnit titulem před jménem. Co naplat stejně by mi byl aktuálně na prd.

Nic méně jsem se o týden později ke klukům z bytu vrátil, abychom podepsali nájemní smlouvu a vyřešili zbytek záležitostí. To co jsem viděl mě neuvěřitelně pobavilo. Kluci měli v pokoji postavený flipchart a obrazovku kde jim probíhali kurzy. Celkem zvláštní chvíle, cítil jsem, že jsem je inspiroval, ale zároveň jsem nechtěl, aby zanedbávali školu. Nic méně mě celkem jasně naznačili, že místo navštěvování barů zatím peníze investují do sázení. Trochu mi spadl kámen ze srdce. Klukům jsem zanechal email na který se mě neustále dotazovali a zkusím jim poradit když se na něco zeptají. Celkem mě zajímá jak to dopadne a budu vás o tom informovat. O naší webové stránce jsem jim záměrně neřekl, pokud mě ale opravdu nezklamou a budou mít výsledky ve škole i v sázení, možná jim jednoho dne řeknu, že i zde mohou čerpat inspiraci a odebírat sázkové tipy.

4 Odpovědi

  1. Fleksa

    Neskutečně mě baví číst vaše životní postoje, příběhy a i když se spousta vašich článků netýká jen sázení, právě proto mě to asi tolik baví. Pokračujte tak dál myslím že i spousta lidí o to stojí, jelikož to považuju opravdu za zajímavý.

Zanechat komentář

7 + 3 =


ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful