Sazejto blog

Nesoupeřte s časem ani nejistotou

Nedávno jsme všichni tři byli na setkání naší úzké skupiny sázkařů po několika letech. Spousta z nich už má trvalou práci a aktuálně nepokračují v sázení, jelikož se jim zkrátka a dobře nedařilo a aktuálně jsou spokojeni. Spousta dalších je na tom velmi dobře a neustále se snaží být lepšími a spousta dalších má finanční problémy z kterých jen tak nejde ven. Byl to dlouhý den plný rozhovorů, nových zkušeností a poznatků.

Tak nějak samo vyplynulo, že dostanu za úkol tento článek napsat já, jelikož Pepa se Zdenálem starším se opili pod obraz se skupinkou pravidelných sázkařů s kterými si dopisujeme a navzájem si vyměňujeme informace. No a já se bavil snad s každým trochu a záměrně i bez alkoholu, abych měl možnost si něco zapamatovat a potom to klukům poreferovat. Nových informací a poznatků jsem si odnesl opravdu mnoho, ale spíš to byly věci, které už jsem znal a tak nějak se mi v paměti oživily. Zjistil jsem nové informace o sázkových kancelářích, které nevyužívám, poslechl si pár vydařených příběhů se zelenou tečkou na konec, ale hlavně se pobavil i s lidmi, kterým se až tak moc nedaří a nedařilo.

Řekl bych, že právě od nich jsem si odnesl nejvíce. Respektive nejvíce informací a kroků, kterým bych měl předejít. Začnu tedy od jednoho nejmenovaného bývalého sázkaře. Sázení se věnoval společně ke své práci. Pracoval na vysoké pozici a platově vycházel velmi dobře. Ze začátku dokázal i díky sázení své finance násobit a tak byl s průběhem života nadmíru spokojen. Potom přišla krize, běžná věc kterou zažíváme všichni. On ovšem přestal sázení věnovat dostatečnou pozornost a sázel na základě deseti minutových analýz a bez jakékoliv předchozí přípravy a to ke všemu za docela veliké peníze. Peníze se točily, koloběh pořád dokola a najednou, jak z kruhu ven? Přestat nechtěl a chtěl prohrané peníze za poslední měsíce zpět. To se nepodařilo a přišla ještě větší panika, která skončila vyhazovem z práce a menším dluhem, který už je uhlazen.

Nicméně poučení z toho plyne… Jednak nepodléhat krizi, dát si na chvíli odstup, přejít na jiné myšlenky. Dále věnovat přípravě více času a při nedostatku času raději nesázet. Jedná se o vyhozené peníze. A v neposlední řadě, vědět kdy přestat, případně začít znovu od malých částek. Sázení za veliké peníze je hezké pokud vychází. Pokud ne, může dojít k velikému průšvihu, který byl naštěstí v tomto případě ještě adekvátně vyřešen.

Navíc mi bylo řečeno, že je dobré pokud Váš úzký okruh lidí ví, že pravidelně sázíte. Je dobré také o tom zda-li se vám daří nebo ne mluvit. Jsem rád za to, že spolu všichni tři spolupracujeme a navzájem nad sebou držíme ochranou ruku. Navíc i před svými přáteli a rodinou nemám žádné tajnosti. I proto se nám možná stále daří a nikdy jsme nevjeli do podobných kolejí.

Doufám, že všechno půjde dál tak jako teď a Vám milým čtenářům našeho blogu přeji také spoustu úspěchů nejen v sázkařském, ale také osobním životě.

3 Odpovědi

Zanechat komentář

5 + 2 =


ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful