Kdo jsme?

Mnozí z Vás, kteří přišli na tuto webovou stránku, nás už určitě znají z různých workshopů a srazů o sportovním sázení. Ostatně jsme už několikrát vystupovali a přednášeli naše poznatky, tak abychom se podělili o naše dlouholeté zkušenosti. Pro ty, co se s námi ještě nepotkali osobně tu máme několik řádků obsahu níže, ve kterých se vám budeme snažit alespoň částečně přiblížit náš příběh a cestu za vysněnou prací, která nás baví.

Sazejto.cz tvoří tým tří dlouholetých sázkařů v sestavě Pepa, Pepa a Zdenek. Naše textové vyprávění začne od toho prvního a zároveň nejstaršího, až se dopracujeme k našemu společnému poznání, spoluprací a cestou za neustále se zvyšující úspěšností výherních sportovních sázek.

Všechno to začalo před rokem 2006, kdy náš nejstarší kolega z týmu po ukončení profesionální hokejové kariéry hledal práci, která by ho bavila a uspokojila jeho životní standard po finanční stránce až do konce života. Když přišel na několik pracovních pohovorů, zjistil, že vlastně neumí nic jiného než hrát hokej. Najít slušně placenou práci bylo v aktuálním stavu téměř nemožné a tak jednoho večera začal pracovat s myšlenkou sázení na hokej a další sporty. Jeho manželka s tím nebyla moc spokojená a po několika měsících trápení se z muže bez práce stal také téměř muž bez rodiny. Když už ovšem něco odstartoval, tak pořádně. Od první podané sázky měl Pepa systém, vyhrazený rozpočet a jasně daná pravidla. Uběhly tři měsíce od jeho prvního pokusu, během kterých měl uzavřených 37 sázek s 69% úspěšností. Pro začátek to nebylo nic hrozného, ale ani vynikajícího.

Pepa mladší a Zdenek byli v té době ještě na střední škole a sportovní sázení pro ně bylo spíše koníčkem a vyhozenými penězi za svačinu, než-li obživou či přivýdělkem. Jednoho dne se Pepa mladší a Zdenek rozhodli vydat sledovat sportovní přenos do vyhlášeného sportovního baru, kde potkali nejstaršího člena týmu Sazejto. Nikde nebylo místo, a tak se rozhodli usadit ke zvláštnímu pánovi, který si zapisoval během zápasu poznámky a seděl bez emocí u stolu, jako kdyby nefandil ani jednomu z týmů. Potichu se Pepa se Zdenkem dohadovali, zda-li je to trenér nebo hokejový agent, který si píše poznámky k hráčům. Oběma to nedalo a tak se konečně zeptali, navázali kontakt a o několik měsíců později začali s Pepou nejstarším spolupracovat. Prospěch ve škole šel rapidně dolů, ale přece jen to zvládli a to dokonce s kapitálem sto padesát tisíc korun po tom co vyšli střední školu.

Po střední škole se trio těchto sázkařů rozhodlo vytvořit systém, díky kterému si navzájem mohli rychle a jednoduše vyměňovat tipy a dojmy z nadcházejících sportovních zápasů. Když se jednomu nedařilo, podpořily to výsledky dalších dvou. Každý z nás se věnoval, a do dnes věnuje, jednotlivým sportům. Díky tomuto systému, morálce a trpělivosti jsme se vyšplhali až na úspěšnost vyhraných sportovních sázek vyšší než 80%. 

Nyní se přesuneme tři roky zpět a to na začátek celé naší myšlenky pomoci lidem v nesnázích. Rok 2012 byl pro Pepu mladšího ten nejhorší rok, který za celý svůj život zažil. Jednoho dne nastoupil jeho bratr společně s těhotnou ženou do vozu a vyrazili do nemocnice. Byli dvě hodiny ráno, když opilý řidič za volantem veliké dodávky vjel do protisměru a čelně se srazil s autem, ve kterém seděli tito dva rodiče už jednoho čtyřletého kluka. Řidič dodávky a žena bratra Pepy byli na místě mrtvý. Milana (bratra Pepy) se podařilo zachránit, ale s doživotními následky. Dodnes všichni tři pomáháme Milanovi, který je na vozíku a především několika dalším lidem, ke kterým nebyl osud vždy spravedlivý.

Od roku 2012 jsme se rozhodli část svých peněz vydělaných ze sportovního sázení investovat rodinám, které to neměli jednoduché, dětem i dospělým lidem bez domova, kteří neměli možnost a takové štěstí jako my. 

Životní cesta každého z nás nezávisí jen na naších schopnostech, ale i na osudu a štěstí. Podporujeme lidi, kteří to měli a mají v životě těžké a jsme každým dnem o něco šťastnější.
Pokud vás zajímá více informací a máte zájem sledovat naší cestu, přejděte prosím do našeho blogu

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful