Sazejto blog

Bez neúspěchu není úspěch?

Před několika dny jsem měl takovou nostalgickou chvíli. Po sledování zápasu, který se mi mimochodem náramně vydařil jsem si otevřel společně s mojí polovičkou láhev vína a poslouchal poklidnou hudbu. Začali se mi vybavovat vzpomínky a životní období, které nebylo jednoduché pro mě, ale ani pro celou moji rodinu. Co všechno mě potkalo na začátku mé nové životní cesty v sázení nejde snad ani popsat.

Přece jenom bych, ale chtěl v tomto blogovém článku říct jeden příklad, který si myslím, že má obrovský vliv na psychiku sázkaře, která jak už asi každý víme hraje obrovskou roli. Po třech začínajících měsících strávených v sázení jsem zažil probrečené noci, matematiku, statistiky, neustálo negativní náladu a odmítající přístup celé rodiny. Zejména rodina se na mých výsledcích hodně podepisovala a zjistil jsem to až postupem času.

Potřeboval jsem vypadnout, přemýšlet co bude dál, zda-li se zaměstnat nebo to ještě zkusit. S přítelkyní jsem prožil neuvěřitelně odpočinkový týden, kdy z negativní nálady a hádek jsme přešli konečně k rozhovoru co bude dál a ona sama usoudila, že se mě bude snažit podporovat i když je silně proti tomu. Začal jsem s novým čistým štítem a podporou za zády. Úroveň stressu mi spadla výrazně dolů, mohl jsem se mnohem lépe soustředit, přemýšlet a začalo se mi dařit.

Přišla první vítezná šňůra a první vlídná slova od přítelkyně. Opravdu v to začala věřit a já samozřejmě taky. Následující měsíce jsem se dostal z mínusových čísel do těch plusových. Nebylo to nic výrazného, ale byl jsem na 67% úspěšnosti, což i díky systému, který mi mimochodem pomohla rozvinout moje přítelkyně bylo celkem pěkné. Postupem času i díky tomu, že jsme konečně mi tři ze Sazejto týmu dali dohromady hlavy a vyvinuli si jasný systém, kdy každý má na starost určitý sport to bylo čím dál lepší. Přestal jsem přemýšlet individuálně, ale jako bych hrál v týmu a ta hra se mi začala čím dál více líbit.

Věnoval jsem se sportu, který mě baví nejvíc a také kvůli tomu jsem byl schopný si spoustu věcí zapamatovat, přečíst a neustále ho sledovat.

Není to bůh ví jaký blogový příspěvek, ale spíš úpřimný článek, který vám doufám něco řekne. Každý má jinou mysl, mentalitu a přemýšlení, ale na mě osobně mělo veliký vliv to, že mě v sázení začalo podporovat i mé blízké okolí a to především má přítelkyně, která ze začátku byla silně proti tomu. Někdy zase u dalšího článku.

2 Odpovědi

  1. Milan

    Začátky jsem měl hodně krušný. A vidím spoustu věcí popsaných v článku, kterýma jsem si prošel. Na druhou stranu jsem možná i díky vám teď o něco šťastnější.

Zanechat komentář

3 + 3 =


ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful